








Men's Linea Rossa Nylon Pocket T-Shirt Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365861 |
$95.20
Men's Linea Rossa Nylon Pocket T-Shirt Navy Size S—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365861 |























