







Men's Linea Rossa Nylon Pocket T-Shirt White Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 61.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 350355 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Linea Rossa Nylon Pocket T-Shirt White Size M—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 61.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 350355 |























