







Men's Linea Rossa Polo Shirt Blue Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 350000 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Men's Linea Rossa Polo Shirt Blue Size L—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 350000 |























