






Men's Linea Rossa Polo Shirt Blue Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| Comments | Missing neck label. |
| SKU | 350566 |
$81.60
Men's Linea Rossa Polo Shirt Blue Size L—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| Comments | Missing neck label. |
| SKU | 350566 |























