







Men's Linea Rossa Polo Shirt Blue Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 348473 |
$81.60
Men's Linea Rossa Polo Shirt Blue Size M—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 348473 |























