







Men's Linea Rossa Polo Shirt Green Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 346021 |
$19.04
Original: $54.40
-65%Men's Linea Rossa Polo Shirt Green Size S—
$54.40
$19.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 346021 |























