








Men's Linea Rossa Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 361615 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Linea Rossa Polo Shirt Navy Size M—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 361615 |























