







Men's Linea Rossa Polo Shirt White Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 350736 |
$95.20
Men's Linea Rossa Polo Shirt White Size L—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 350736 |























