








Men's Linea Rossa Shirt Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 367756 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Linea Rossa Shirt Navy Size S—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 367756 |























