










Men's Linea Rossa T-Shirt Navy Size XS
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Minor loose stitching on seam, small wear to arms - please see last images. |
| SKU | 362416 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Men's Linea Rossa T-Shirt Navy Size XS—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Minor loose stitching on seam, small wear to arms - please see last images. |
| SKU | 362416 |























