









Men's Linear Rosa Jacket Black Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Tiny pin hole on the front and a small repair on the back. |
| SKU | 366196 |
$135.99
Men's Linear Rosa Jacket Black Size L—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Tiny pin hole on the front and a small repair on the back. |
| SKU | 366196 |























