




















Men's Linear Rosa Jumper Navy Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 360347 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Linear Rosa Jumper Navy Size L—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 360347 |























