







Men's Linear Rosa Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365507 |
$61.20
Men's Linear Rosa Polo Shirt Navy Size M—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365507 |























