







Men's Linear Rosa Polo Shirt Navy Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 360340 |
$61.20
Men's Linear Rosa Polo Shirt Navy Size XL—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 360340 |























