









Men's Linear Rosa Polo Shirt Red Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366965 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Men's Linear Rosa Polo Shirt Red Size XL—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366965 |























