







Men's Linear Rosa Swim Shorts Black Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 27cm |
| SKU | 360326 |
$163.19
Men's Linear Rosa Swim Shorts Black Size L—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 27cm |
| SKU | 360326 |























