







Men's Linear Rosa T-Shirt White Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 363739 |
$135.99
Men's Linear Rosa T-Shirt White Size L—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 363739 |























