






Men's Linera Rosa T-Shirt Red Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 335973 |
$88.40
Men's Linera Rosa T-Shirt Red Size L—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 335973 |























