







Men's Lodge Down Hoody Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 354458 |
$394.38
Men's Lodge Down Hoody Down Jacket Black Size S—
$394.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 354458 |























