







Men's Lodge Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 347652 |
$251.59
Men's Lodge Down Jacket Black Size M—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 347652 |























