






Men's Lodge Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 337827 |
$265.19
Men's Lodge Down Jacket Black Size S—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 337827 |























