







Men's Lodge Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 341723 |
$114.23
Original: $326.38
-65%Men's Lodge Down Jacket Black Size S—
$326.38
$114.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 341723 |























