









Men's Lodge Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Two tiny pin holes as pictured. Could benefit from a dry clean. |
| SKU | 344204 |
$176.79
Men's Lodge Down Jacket Black Size S—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Two tiny pin holes as pictured. Could benefit from a dry clean. |
| SKU | 344204 |























