








Men's Lodge Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Tint pinhole on the sleeve- as pictured. |
| SKU | 344826 |
$271.99
Men's Lodge Down Jacket Black Size S—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Tint pinhole on the sleeve- as pictured. |
| SKU | 344826 |























