











Men's Lodge Down Jacket Navy Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Small hole on left sleeve and marks on the item please refer to pictures. |
| SKU | 362533 |
$163.19
Men's Lodge Down Jacket Navy Size XL—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Small hole on left sleeve and marks on the item please refer to pictures. |
| SKU | 362533 |























