










Men's Lodge Down Jacket Red Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 346147 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Men's Lodge Down Jacket Red Size L—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 346147 |























