









Men's Lodge Down Jacket Red Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Small patch of wear to the material on right and marks on left sleeve. |
| SKU | 340318 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Lodge Down Jacket Red Size XL—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Small patch of wear to the material on right and marks on left sleeve. |
| SKU | 340318 |























