







Men's Lodge Hoody Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 350603 |
$339.98
Men's Lodge Hoody Down Jacket Black Size S—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 350603 |























