








Men's Lodge Hoody Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Small Repair on the hood, repair on the left sleeve and inside label is missing. |
| SKU | 356889 |
$163.19
Men's Lodge Hoody Down Jacket Black Size S—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Small Repair on the hood, repair on the left sleeve and inside label is missing. |
| SKU | 356889 |























