








Men's Lodge Hoody Jacket Blue Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 363742 |
$339.98
Men's Lodge Hoody Jacket Blue Size M—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 363742 |























