








Men's Logo Back Jacket Black Size IT 48 / M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 333514 |
$145.17
Original: $414.78
-65%Men's Logo Back Jacket Black Size IT 48 / M—
$414.78
$145.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 333514 |























