







Men's Logo Patch Bomber Windbreaker Navy Size IT 50 / L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365760 |
$217.59
Men's Logo Patch Bomber Windbreaker Navy Size IT 50 / L—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365760 |























