








Men's Logo Patch Gg Monogram Gilet Navy Size IT 44 / XS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360437 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Logo Patch Gg Monogram Gilet Navy Size IT 44 / XS—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360437 |























