









Men's Logo Patch Quarter Zip Jumper Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 334071 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Men's Logo Patch Quarter Zip Jumper Black Size XL—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 334071 |























