







Men's Logo Polo Shirt Black Size XL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 364426 |
$40.46
Original: $115.59
-65%Men's Logo Polo Shirt Black Size XL—
$115.59
$40.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 364426 |























