









Men's Logo Print 'Distressed Look' (Oversized Fits S) T-Shirt Black Size XXS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Oversized, fits size S |
| SKU | 364418 |
$122.39
Men's Logo Print 'Distressed Look' (Oversized Fits S) T-Shirt Black Size XXS—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Oversized, fits size S |
| SKU | 364418 |























