







Men's Logo Print Hoodie Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| SKU | 345304 |
$237.99
Men's Logo Print Hoodie Black Size L—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| SKU | 345304 |























