







Men's Logo Print Swim Shorts Black Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 32cm |
| Inner Leg | 22.5cm |
| SKU | 345587 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Logo Print Swim Shorts Black Size S—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 32cm |
| Inner Leg | 22.5cm |
| SKU | 345587 |























