





Men's Logo Print Swim Shorts Black Size W30 / IT 46
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W30 / IT 46 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 7cm |
| SKU | 364892 |
$14.28
Original: $40.80
-65%Men's Logo Print Swim Shorts Black Size W30 / IT 46—
$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W30 / IT 46 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 7cm |
| SKU | 364892 |























