







Men's Logo Print Swim Shorts Yellow Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Yellow |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 356258 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Men's Logo Print Swim Shorts Yellow Size L—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Yellow |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 356258 |























