







Men's Logo Print Swim Shorts Yellow Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Yellow |
| Waist | 34cm |
| Inner Leg | 7cm |
| SKU | 347939 |
$135.99
Men's Logo Print Swim Shorts Yellow Size M—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Yellow |
| Waist | 34cm |
| Inner Leg | 7cm |
| SKU | 347939 |























