








Men's Logo Print T-Shirt Black Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 367754 |
$169.99
Men's Logo Print T-Shirt Black Size S—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 367754 |























