







Men's Logo Print T-Shirt Black Size XS
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365677 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Logo Print T-Shirt Black Size XS—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365677 |























