







Men's Logo Print T-Shirt Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 363519 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's Logo Print T-Shirt Navy Size S—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 363519 |























