









Men's Logo T-Shirt White Size L
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 359730 |
$14.28
Original: $40.80
-65%Men's Logo T-Shirt White Size L—
$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 359730 |























