









Men's Lv Quilted & Leather Kids Boys Age 6 Down Jacket Black Size XXS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 47cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 356411 |
$265.19
Men's Lv Quilted & Leather Kids Boys Age 6 Down Jacket Black Size XXS—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 47cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 356411 |























