






Men's Macmillan Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348563 |
$727.56
Men's Macmillan Down Jacket Black Size M—
$727.56
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348563 |























