







Men's Macmillan Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 356173 |
$207.05
Original: $591.57
-65%Men's Macmillan Down Jacket Black Size M—
$591.57
$207.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 356173 |























