







Men's Macmillan Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 344939 |
$754.76
Men's Macmillan Down Jacket Black Size S—
$754.76
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 344939 |























