










Men's Macmillan Down Jacket Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Item is in overall Good condition, with a few marks to the outer material as pictured. |
| SKU | 347835 |
$550.77
Men's Macmillan Down Jacket Black Size XL—
$550.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Item is in overall Good condition, with a few marks to the outer material as pictured. |
| SKU | 347835 |























